vefat ilan

Gazeteye Kayıp İlanı

Kelimeler:       Kategoriler
Ana Sayfa - Site Ekle - Çok Arananlar - Son Eklenenler - Top List - İletişim   
TÜM ULUSAL GAZETELERE KAYIP VE ZAYİ İLANLARINIZI İSTANBUL AVRUPA YAKASI 0 212 275 42 22 - İSTANBUL ANADOLU YAKASI 0 216 337 03 37 - ANKARA 0 312 418 03 30 - EGE İZMİR 0 232 374 07 06 HATLARIMIZI ARAYARAK KOLAYCA HÜRRİYET GAZETESİNE VE DİĞER TÜM GAZETELERE İLAN VEREBİLİRSİNİZ


KAYIP KÖPEK KEDİ İLANLARI


Kayıp köpeğinizi yada Kedinizi bulmak için Gazetelerde ilan vermenin evcil hayvanınızın bulunmasında çok büyük bir yardımcı olduğunu biliyormuydunuz? Daha öncede köpek kayıp ilanı ve kedisini bulmak isteyen müşterilerimiz bizi arayarak ilanlarını gazetelerde yayınlattılar bulanlar oldu, bulan kişiye küçük bir ödülle bu işide böylece çözmüş oluyorsunuz.
İlanın ne faydası olacak demeyin deneyin göreceksiniz, Köpek yada kedinizin varsa fotoğrafı yaşı, cinsi, rengi hakkında varsa tasmasındaki ismi bunları gazetedeki ilanlarda belirtmemiz kolayca bulunmasını sağlayacaktır. İstanbul , Ankara ve İzmir Telefonlarımızın yanı sıra Gsm destek hatlarmızıda arayarak ilanlarınızı verebilirsiniz.
kayıp kedi köpek ilan hattı

Gazetelere kayıp kedi köpek ilanı

Gazete İlanıyla Köpeğini Buldu
köpek kayıp ilanı

İzmir'in Susuzdede Semti'nde Oturan Mete Öznur, 2 Hafta Önce Kısık Köyü'ndeki İşyerlerinin Önünden Çalınan Labrador Cinsi Köpeğini Bulmak İçin Ulusal Bir Gazeteye İlan Vererek Pascal'ı Bulanlara Ödül Vereceğini Duyurdu.Sizde Gazeteye İlan verin köpeğinize kavuşun.


Ankara İstanbul Kayıp ilanı   

Copyright © 2008 www.kayipilani.net Tüm Hakları Saklıdır.